awardaward
Co robimy?
Dostarczamy szeroki wybór benefitów pozapłacowych, aby pracownicy aktywnie funkcjonowali i nie tracili motywacji do pracy. Dajemy możliwość wyboru, co, kiedy i jak chcą robić - przed pracą, po pracy, a może w przerwie na lunch? To pracownicy decydują!
peoplepeople
Dlaczego to robimy?
O tym, że o pracowników trzeba dbać i wzmacniać ich motywację nie trzeba nas przekonywać. Wiemy, bo sami jesteśmy pracownikami. Szczęśliwymi i zmotywowanymi.Zależy nam także na tym, żeby środki przekazywane przez pracodawców na motywację były wykorzystane efektywnie. Dlatego stworzyliśmy nowoczesny model rozliczeń Pey-Per-Entry.
heartheart
74%osób szuka aktywności pozasportowych
3 treningi/ mies.średnia aktywność
Co wyróżnia Gymsteer?
Ilu pracowników, tyle interpretacji aktywnego stylu życia i pomysłów na relaks, bo przecież każdy jest inny. Taniec, floating, wspinaczka, masaż… W ofercie Gymsteer każdy znajdzie coś dla siebie.
thumbthumb
Gymsteer jest fair!
Dlaczego masz płacić za stały dostęp do basenu, kiedy pływasz tylko raz w tygodniu? Po co rezerwować zajęcia, kiedy wiesz, że z nich nie skorzystasz? W jakim celu trzymać niewykorzystany karnet? W Gymsteer nie musisz, bo płacisz dokładnie za te aktywności w których uczestniczysz.

Dlaczego warto wybrać Gymsteer?

1
Jesteśmy innowacyjni i fair - nasi użytkownicy płacą tylko za to, z czego korzystają. Nic nie przepada i nic się nie marnuje.
2
Jesteśmy otwarci i różnorodni - dla każdego inna forma aktywności jest cool. Dlatego u nas jest wybór: od relaksującego masażu po rzucanie siekierami.
3
Jesteśmy aktywni - solo lub w teamie, stacjonarnie i online.

Inwestorem strategicznym Gymsteer jest

Grupa Pracuj
W Gymsteer rozumiemy potrzeby pracowników i perspektywę pracodawców.Mamy dostęp do praktycznej wiedzy naszego partnera i własne zaplecze technologiczne.

Skontaktuj się z nami

Wyslij do nas wiadomość, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana, jak najszybciej zajmiemy się Twoim pytaniem i wrócimy z odpowiedzią na podany adres e-mail.Zespół Gymsteer
KontaktPola wymagane
Podaj imię i nazwisko
Podaj nazwę firmy
Podaj poprawny numer telefonu (9 cyfr)
Podaj stanowisko
Zaakceptuj Politykę prywatności