Postaw na aktywność pracowników z aplikacją Gymsteer

Lepsze samopoczucie pracowników to więcej zadowolenia z pracy
Wygodny model rozliczeniowy - pay per entry
Szerokie spektrum aktywności (sport, zdrowie, rekreacja, relaks)

Korzyści dla Twojej firmy

Poznaj nasz model biznesowy, gdzie każda wydana złotówka jest benefitem dla pracowników.
Niższe koszty nawet o 50%
Nowoczesna usługa rozliczana
w modelu SaaS. Firma płaci tylko
za te usługi, z których pracownik
faktycznie skorzystał.
W stosunku do kart sportowych
to obniżenie kosztów nawet o 50%.
Możliwość finansowania z ZFŚS
To firma decyduje, czy i jaka część
benefitu jest finansowana z ZFŚS,
a jaka ze środków obrotowych
i jaka wpłynie kwota na udzielony
pracownikowi budżet.
Nowoczesny
model biznesowy
Brak zobowiązujących umów
i skomplikowanej administracji.
Zarządzanie benefitami jeszcze nigdy nie było tak proste. Jeden panel online, automatyzacja i wydajność procesów. Ułatwienie pracy dla HR i kadr.

Dlaczego Gymsteer?

Postaw na wygodę, a skorzysta Twoja firma i Twoi pracownicy!
Tak prostego wdrożenia i dystrybucji benefitu wśród pracowników jeszcze nie było. Pracownicy sami zakładają konto w aplikacji, a pracodawca włącza lub wyłącza usługę kiedy jest taka potrzeba - i już!
W aplikacji Gymsteer jest dostęp do benefitów z różnych kategorii, jak relaks, rozrywka, sport i zdrowie.
Dla każdego coś fajnego!
Ty wybierasz: treningi stacjonarnie, online czy z dojazdem do domu, zajęcia rehabilitacyjne, masaże. Możliwość trenowania na własnych zasadach - kiedy się chce i gdzie się chce

3 kroki, jak działa Gymsteer dla firm:

1
Uruchomienie
Łatwa konfiguracja i wdrożenie. Szkolenie dla działów HR oraz kadr i księgowości.
2
Korzystanie z usługi
Pracownicy sami zakładają swoje konta w aplikacji Gymsteer. Wybierają aktywności dla siebie - kiedy chcą i jak chcą.
3
Rozliczenie
Na koniec każdego miesiąca Gymsteer dostarcza podsumowanie w formie kompleksowego raportu oraz fakturę.

Najczęściej zadawane pytania

Nasza usługa jest dostępna dla firm o każdej wielkości. Niezależnie od tego czy zatrudniasz 1 osobę czy 10.000 możesz korzystać z naszych usług.
To sposób rozliczania za korzystanie z usług dostępnych w aplikacji Gymsteer. Polega na płaceniu wyłącznie za usługi, które zostały wykorzystane. Płatność jest realizowana tuż przed wejściem do obiektu lub w przypadku usług online dołączeniu do spotkania. W przypadku usług opłacanych przez pracodawcę, rozliczenie i płatność następuje po zamknięciu okresu rozliczeniowego którym jest miesiąc kalendarzowy.
Standardowe sposoby rozliczania benefitów polegają na stałej opłacie abonamentowej za uprzednio wybrany plan, czy zakres usług. Niezależnie od tego ile razy pracownicy faktycznie skorzystali z wykupionych usług. W Gymsteer pracodawca rozlicza się tylko za realnie wykorzystane przez pracowników usługi. Każdy pracownik ma ustawiony przez pracodawcę limit kwotowy jaki maksymalnie może wykorzystać w danym miesiącu, na wybrane przez siebie aktywności. Jeśli jednak pracownik z jakiegoś powodu nie uczęszczał na żadne zajęcia to firma nie poniesie kosztów usług. Dlatego nie ma potrzeby zawieszania dostępu do Gymsteer np. na czas urlopu lub innej dłuższej nieobecności. W Gymsteer jedyna stała opłata to dwadzieścia złotych subskrypcji za każdego użytkownika aplikacji, które płaci pracodawca. W ramach subskrypcji użytkownicy otrzymują dostęp do zajęć relaksacyjnych, sportowych, oraz aktywności z zakresu profilaktyki zdrowotnej.
Nie ma takiego limitu. To całkowicie niezależna decyzja pracodawcy jaką kwotę miesięcznie przyzna pracownikom do wykorzystania na usługi w Gymsteer. Wartość dofinansowania jest dowolna. Oczywiście im wyższa kwota limitu, tym bardziej zadowoleni pracownicy :)
Użytkownicy aplikacji Gymsteer mogą korzystać z usług z następujących kategorii: rekreacja, relaks, sport, zdrowie. Usługi są realizowane w różnych trybach, w zależności od wybranej aktywności: stacjonarnie, online, czy z dojazdem do domu. Żeby zobaczyć aktualną listę naszych partnerów ściągnij aplikację.
Jesteśmy dostępni w całej Polsce. Dodatkowo nasza oferta zawiera szeroki zakres aktywności dostępnych online dla WSZYSTKICH użytkowników aplikacji.
Zastanawiasz się jak zacząć? Albo chcesz wcześniej dowiedzieć się więcej na temat współpracy z nami, koniecznie napisz na kontakt@gymsteer.com. Na pewno Przemek albo Bartek szybko się z Tobą skontaktują :)

Twój zespół
- Twój Gymsteer

Zapewnij swoim pracownikom dostęp do szeregu różnych aktywności jednym kliknięciem.

Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana, jak najszybciej zajmiemy się Twoim pytaniem i wrócimy z odpowiedzią na podany adres e-mail.Zespół Gymsteer
Formularz kontaktowyPola wymagane
Podaj imię i nazwisko
Podaj nazwę firmy
Podaj poprawny numer telefonu (9 cyfr)
Podaj stanowisko
Zaakceptuj Politykę prywatności

Inwestorem strategicznym Gymsteer jest fundusz

Grupa Pracuj